mgr Anna Kameczura

Psychoterapeuta poznawczo-behawioralny, psycholog kliniczny

Jestem członkiemm Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej oraz absolwentką psychologii na Uniwersytecie SWPS. Zdobyłam uprawnienia psychoterapeuty dzięki nauce w czteroletniej szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS, czego potwierdzeniem jest Certyfikat przyznany przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej (nr Certyfikatu: 626). Na co dzień przyjmuję w gabinecie psychologicznym My Life w Sanoku, a doświadczenie zdobywałam na szpitalnych oddziałach psychiatrycznych w Krakowie i w Lesku.

Obecnie kończę ścieżkę specjalizacyjną z psychologii klinicznej na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, a w jej ramach przeprowadzam badania i diagnozy psychologiczne osób chorych somatycznie. Umiejętności diagnozowania i posługiwania się testami wykorzystuję w codziennej pracy z moimi pacjentami.

Z wykształcenia jestem nie tylko psychologiem, ale także socjologiem, promotorem zdrowia i ratownikiem medycznym. Takie połączenie daje mi szczególną zdolność do pracy z osobami, których problemy mogą mieć podłoże somatyczne.